PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210137}

Dziękujemy za palenie

Thank You for Smoking
7,0 18 500
ocen
7,0 10 1 18500
6,9 14
ocen krytyków
Dziękujemy za palenie
powrót do forum filmu Dziękujemy za palenie

Czemu tak nisko??

ocenił(a) film na 9

Zastanawiałem się czemu ten film ma taką niską średnią ocen, gdyż na FW oceny nowości przeważnie sa powyżej 8,0 i stwierdziłem, że przyczyną jest pewnie to, iż film ten opiera się praktycznie wyłącznie na dialogach.. Mimo że mówi się w nim o śmierci milionów ludzi to nie pokazują umierania jako takiego, brak w nim strzelanin, nie ma pościgów samochodowych ani "super zaskakującej" fabuły.. Widocznie to powoduje że ten bardzo zabawny film jest oceniany tak nisko. Brak żartów na temat seksu, bekania, puszczania bąków itd., a to jak widać "poważna wada" tego filmu..

Zelek

Tak, ponieważ Polska niestety powoli nabiera mentalności Amerykan :/// Bardzo mi się to nie podoba, ponieważ taki etgo efekt: b. dobre filmy, jak np. ten, są oceniane dość nisko, a taki piece of shit, jak "Straszny film" wszystkie części, cieszą się taaaką dobrą opinią. "Straszny film" to nic innego, jak amerykańska superholiłódzkaprodukcja, nabijająca się z innych superholiłódzkich produkcji. Przy tym tak chamska, że nie mogę tego oglądać. Natomiast chociażby ten film, z błyskotliwym humorem, jakąś problematyką i dobrą grą aktorską nie podoba się pewnie 3/4 naszych rodakow. O, właśnie odkryłam, czemu. Jak pisałam wyżej "błyskotliwy humor". Przecież on nijak nie może się równać z humorem typu "pierdnę pod wodą i będzie śmiesznie" :| Oglądając "Thank you for smoking" po porstu trzeba pomyśleć, a poniewaz stajemy się coraz mniej samodzielni, to sztuka myślenia też zanika... :/

ocenił(a) film na 5
idulec

polski przecietny widz w niczym nie góruje nad przecietnym amerykanskim i nigdy nie górowal. Na IMDB amerykanskiej witrynie film ma ocene 7.9 czyli bardzo wysoko szczegolnie jak na komedie. Zarowno w USA i w polsce dominuje''glupi widz'' ,ja mieszkam w polsce i gwarantuje ci ze ten film furory nie zrobi u nas i przecietny widz go oleje, a jak obejrzy to zjedzie pewnie ze nudny itp. Dzisiaj premiera filmu, jestem mile zaskoczony ze graja go w KINEPOLIS w Poznaniu. Licze na dobre kino.
ps. pierdy pod woda sa bardzo zabawne te bomble i wogle, hehe i smrodek

ocenił(a) film na 7
Zelek

Może dlatego, że film jeszcze nie miał premiery w Polsce? ;)
Nie wszyscy mieli możliwość ściągnięcia albo obejrzenia za granicą.
Ja chętnie się wybiorę do kina, tym bardziej, że wszyscy tu tak zachwalają ten film :).

ocenił(a) film na 7
Zelek

Ale przynajmniej w kinach nie ma na nim tłoku i można spokojnie się pohahać z dala od kukurydzowpieprzaczy.

Dziwnym nie jest, że film nie trafi do przeciętnego fana wybuchów i bekania . Jest zbyt inteligentny i jego bohaterowie są zbyt inteligentni. No to przynajmniej można się dowartościować, że należy się do tej mniejszej grupki ludzi, którzy doceniają filmy niegłupie i śmieszące subtelniej niż komedie dla idiotów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones