PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=210137}

Dziękujemy za palenie

Thank You for Smoking
7,0 18 500
ocen
7,0 10 1 18500
6,9 14
ocen krytyków
Dziękujemy za palenie
powrót do forum filmu Dziękujemy za palenie

Dlaczego ludzie w tym kraju tak bardzo poddają się amerykańskiej głupiej kulturze. Ten film to kompletna pomyłka. szkoda do kin w tym kraju trafiają taki bzdury. Wszystko przez sprywatyzowanie placówek. Gdyby Wajda i całe stowarzyszenie wiedziało co robi w tamtych czasach to byśmy teraz nie mieli takich kretynizmów.Ja mogę sobie tutaj pisać i pisać ale i tak to nic nie zmieni ludzie będą chodzili na amerykański syf oglądali infantylne seriale w telewizji i programy dla pół mózgów jakie robi ROCHSTAR w stylu "jak oni sraja" który zresztą też nie jest polakiem. I pamiętajcie zawsze jak jesteście w delegacji u jakich wariatów chodźcie ze swoim synkiem na hotdogi!! a jeszcze rola Katie Holmes, nie wiem co napisać naprawdę, wspaniała kreacja. róbmy tak dalej...

ocenił(a) film na 9
rzonca_p

mógłbyś być bardziej precyzyjny w swojej krytyce? 5 linijek o amerykańskim syfie, którego zresztą ten film jest krytyką, jedna linijka o hot dogach, która niczego nie tłumaczy, i burzenie się na Katie Holmes, za niewielką ale ciekawą rolę którą zagrała, zakończone dosyć niejasnym "róbmy tak dalej..." jest Twoim sposobem na wyrażenie się koherentnie o filmach?

rzonca_p

Wajda? człowieku - podaj mi jeden tytuł który udał się temu Twórcy w ostatnich 10 latach - czekam!
Kto się poddaje? nikt nikogo nie zmusza do oglądania!
Jesteś komunistą? Masz coś kontra prywatyzacji??
Piszesz nieskładnie i nie po polsku - Polaku!
Film jest opowiedziany sprawnie i lekko - tak jak jego tematyka - spodziewałeś się raka? Idź nad jezioro!

ocenił(a) film na 9
rzonca_p

Żeś sobie wybrał (?) film do opluwania. Jeśli twoim zdaniem jest to typowy przykład "amerykańskiej głupiej kultury", to chyba to mówi najwięcej o tobie i twoich gustach. A mnie raczej śmieszy. No, bo jak tu się nei śmiać poddać czytając, że film jest beznadziejny bo O mój Boże! Oni tam jedzą hot-dogi! Ojciec z synem! Jakie tendencyjne! Jaki syf!!!!!... (No chyba, że ktoś ma jakieś fobie związane z hot-dogami. Dziwniejsze rzeczy się zdarzały...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones