Adam BrodyI

Adam Jared Brody

7,0
7 575 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Brody

a ja mu daje 10 bo go kochaaaam :D:D:D moze za łatwo uzywam to slowo... ale jak tu to powiedzieć skoro mi sie podoba,bardzo lubie jego gre bo jest fajny :D i smiesznie gra :D:D:D :PP tzn. niektóre momenty to super zagra :D
ogolnieaktor suuuuuuper :PP

wiec jak juz mówilam... kocham go za wszystko xD

szkoda ze taki,,stary,, jestem ,,troszeczke,, od niego młodsza XD a własciwie troche duzo młodsza :PP oj tam ... w Ameryce juz niedlugo miałabym 16 i by było super :PP


odpisujcie na ten tamecik i wpadajcie na mego blogaska ;))

pzdr;*****

Flicka

A tak poza tym to wszyscy zdrowi? A ja mu daje jedynke bo go nienawidze, jest goszki i marny z niego aktor. Czasami chciałbym być Hitlerem, ale nie po to aby tępić Żydów, czy Polaków. Wreszcie by się ktoś zajął tępieniem takich idiotek. Ale nie, nie bierz tego do siebie. Każdemu zawsze po chajcu, odwala.

P.S. Nie dam mu tej jedynki, bo nie widziałem z nim jeszcze żadnego filmu, ale jak na złość pragne wrypać mu pałę, aby ta idiotka z rozpaczy się załamała, ale mam nadzieje, że wśród fanek Brodego są też mądre kobiety.

Cabayero

Ludzie.. zostawice tą dziewczyne.... Moze nie wypowiedziala sie w jakis ineligentny sposob, ale tez i nikogo nie obrazila... Wiec Wy tez tego nie robcie... Rozpisala sie z euforią o Adamie, ale nie napisala nic zlego o waszych ulubionych aktorach ani nic... To ze sie nim zachwyca w taki sposob nie jest powodem do tego zeby tak pisać drogi Cabayero...

Boze... to forum to ciągła walka...

Cabayero

Aha....I jeszcze Cabayero: Fajny avatar-misiek....A tak serio, to ile masz lat?? I jak tu nie kryrtkować polskich nastolatek!?

Flicka

spakuj kredki i do szkoły ... zenada te polskie nastolatki -,-'

Flicka

może nie jest taki genialny jako aktor, ale w swoich rolach sie sprawdza ..
to , że ma jako-taki chłopięcy wygląd jak na swoj wiek też jest dla niego wielkim plusem ..
haha lubie go, ale bez przesady ..

Flicka

Ehhhhh....
Ja też go kocham :P
I co teraz??
hehe
Pozdro :*

Flicka

spieprzac ode mnie.. ktos mi sie KIEDYS posobal i co ?
jaka zenada !!
jak ktos ci sie podoba to co.. nic nie mozesz powieziec?? !! niektórzy są debilami z was
juz nie bede sie wypowiadała... bo takie forum sa raczej beznadziejne :/

Flicka

Cabayero -a ty jestes idiotką i co ??
JAK SIE CZUJESZ
to ze ktos kiedys mi sie podobal to chuj z tym.. no i ?

hm.. ,,gdybys byla hitlerem,,
idiotkoo hitler zabijal ludzi !
nigdy bym nie chcailą byc zadnym kto kogos zabił .... !!
mysl pozytywniej

Flicka

zaczynając od tego że Cabayero nie jest idiotką, bo jeśli już sie tak wypowiadasz to idiotą, chociaż ja tak nie myśle.
teraz juz na parwde moge potwierdzić, ze filmweb został zaatakowany przez hot nastolatyyy.
tutaj nie ocenia się wyglądu aktora, tylko jego talent.
widocznie niektórzy "ludzie" tutaj tego nie pojmują ^^

Flicka

To nie do Lady Dice


Weźcie przestańcie, ludzie!!!! Jest takie coś jak wolność słowa, a wy wszystko krytykujecie! Bez przesady!

* określenie o polskich nastolatkach było naprawdę żenujące....i bezczelne....
* a poza tym, może Adam nie jest AŻ tak utalentowany, lecz coś w sobie ma....i to nie tylko nastolatki tak twierdzą, bo i starsze kobiety też...

Flicka

Ja też go kocham ;pp

klaudyyynka11

Popieram kolege wyżej, spakować kredki i iść do szkoły nic więcej.

Wojt4s

"spakowac kredki i isc do szkoły"
no a włąsnie to robie ,wiesz ? ;/cos ci sie nie podoba ?

Flicka

dziwne że tylko chłopacy go krytykują!!! ;/
dajcie spokój jeśli twierdzi że go kocha to jej sprawa! nic wam do tego !
poza tym jak wam się nie podoba to tego nie czytajcie i nie komentujcie!!!

I LOVE ADAŚ :D

madziula_6

Popieram moją poprzedniczkę, skoro Adam wam się nie podoba to wasza sprawa,ale każdy ma prawo do własnego zdania:)


Według mnie Adam Brody jest słodziutki:* i genialnie zagrał Setha :) Oglądam ten serial już po raz czwarty i wcale mi się nie nudzi:D:D:D:D




Pozdrówki dla Wszystkich fanów The O.C. i wielbicielek Adama:)

mala_syrenka

Powiem wam więc co tu robię. Znalazłem się tu z tego względu, iż ogłądam sobie jakiś czas serial the oc z udziałem tego aktora, nie jest to serial głupi, przyjemnie się ogląda. Niestety stwierdzić muszę z wielką przykrościa, iż normalny człowiek jak ja, powinien się wstydzić tego, ze ogląda ten serial, chodźby z takiego powodu, że ktoś jak wchodzi na forum o tym serialu, czy o aktorach w nim występujących i czyta te "pierdy" co wypisujecie, nie mając zielonego pojęcia o człowieku, dochodzi do prostego wniosku---> ten serial nie jest dla inteligętnych ludzi. Myślę że się mylą, bo to nieinteligętni ludzie sprawiają, że ten serial jest tak postrzegany. Przykro mi z powodu, że w wiekszości jednak płeć mi przeciwna, wykazuje w swoich wypowiedziach tutaj brak jakiegokolwiek rozsądku/rozumu. Wierzcie mi nie jest to wynikiem kompleksów użytkowników płci męskiej.

Pozdrawiam i mam nadzieję że zrozumiałyście coś z tego co napisałem, mam nadzieję, że zdania nie są za długie.
Jakbym chciał zakończyć jak wy to trzeba jeszcze: :*:*:*:*:*:*:* ahhh Adaś POzdrowionkaaaa i pozdrófkii dla was dziefczynki i fanki OŁ Si i Brode'ego

Flicka

Cabayero !
jesteś strasznie załosna... nie obchodzi mnie to... ile mu dasz :] stawiaj mu 1,2,3 ... ja zmieniłam ocene do 4

stawiaj se co chcesz, a nie wyzywasz mnie od idiotek... skoro jesteś taka odważna to wszystkich powyzywaj ...

klepodupie ;]

a owszem ! jestesm załaman!;( buuuuu oh no !lecz nie tym ,ze dałas mu niską ocene...tylko twoja GŁUPOTĄ :]
zalecam terapie,gdyż obrazasz osobe,której WOGÓLE NIE ZNASZ !
;]

Flicka

ludzie dajcie jej spokoj.. to, ze ktos kogos lubi albo nienawidzi to jego prywatna sprawa, tylko po co sie wyzywac i obrazac z powodu kogos kogo i tak raczej nigdy sie nie spotka i nie pozna?? bez sensu...

sushiii

Przepraszam ale mam to gdzieś czy go lubi czy nie, sam lubie Adama, ale taki styl pisania i ogólnie wypowiedzi mnie po prostu irytuje.

Flicka

hmm myśle że wszyscy trochę przesadzacie... filmy ogólnie są po to aby wierzyć że to co się w nich dzieje jest prawdą i po prostu cieszyć się tym, a nastolatki dzięki temu żyją (też taka byłam ;)) a dziewczyna która pisała ten temat no hmm ma swoje nieco zwariowane poglądy a jak kogoś to śmieszy to niech sie pośmieje i już :P.
P.S. A widzicie, taka młoda a przeklinać umie ;)

Flicka

Aha i myślę, że Hitler nie jest najlepszym przykładem, ale masz swoje zdanie.

Madzia_13

Myślę że ludzie się po prostu lubią kłócić ! Jakaś laska napisała że kocha Adama ok może go kochać co was to interesuje ?? Ja też uważam że jest całkiem fajny. Po za tym dlaczego krytykujecie polskie nastolatki. Wiecie że nastolatkiem się jest do 19 roku życia!. Ja jestem nastolatką i nie uważam się za szczególnie głupią osobę. No i chciałam jeszcze dodać że porównywanie się do Hitlera nie jest najlepszym sposobem żeby wyjść na jakiegoś inteligenta !

Flicka

ktoś kiedyś powiedział, że o gustach się podobno nie dyskutuje. :)

skazana_na_shawshank

taa. to porownanie do hitlera bylo nieziemskie. hahaha xd i tu wychodzi inteligencja :)

poza tym. tez kiedys swirowalam na punkcie jakichs aktorow. w 4 kl. na punkcie toma wellinga. i tez mowilam, ze go kocham. ale to jest taka inna milosc ;] nie jak `do chlopaka-obiektu westchnien` tylko taka `aktorska` milosc. uwielbiasz jego gre, jego osobe [np w wywiadach], i wgl. wiadomo, ze nie mozna kochac kogos, kogo sie nie zna xd
takze do tych co jada `głupie nastolatki` - pomyslcie logicznie, co? ;D moze to wy jestescie glupi, bo nie rozumiecie przekazu, hę? ;P

Flicka

Wspaniały aktor, no i taki przystojny...
Mało jest takich facetów jak on. Oglądałam wiele filmów z udziałem Adama i sądzę, że to świetny aktor. Co do wieku, to dałabym mu zupełnie mniej.

Flicka

Taa jest po prostu $łłłłł!!!!!!t@$nY!!! xDxDxDxDxDxPxPxP:*:*:*:*:*:*;*;*;*;*^^^ hahaha xDxDxDxPxP


Weźcie przestańcie się wypowiadać w taki sposób, bo naprawdę to odrzuca, jak się widzi aktora do którego wzdychają wszystkie pokemoniaste dzieFFFczynki to staje przed oczami coś a'la tekst powyżej...

Flicka

dziewuchy, nie przesadzjacie!
ja go lubię,ale to z pewnego względu, pochwalę się.
byłam raz w los angeles, to było jakoś 4 lata temu, zatrzymałam się u ciotki i razem z nią postanowiłyśmy że pokaże mi ona co i jak, łaziłyśmy po okolicach i przechodziłyśmy koło teatru. można tam wejść nie kupując żadnego biletu na jakąkolwiek wydawaną w tym czasie sztukę, więc wlazłyśmy do środka. pomijając fakt, że było tam pięknie, to w sumie i dosyć tłoczno, ludzie przepychali się w nie wiadomo jakim celu :P chciałam wychodzić lecz gdy ludzie sie uspokoili i wybiegli za kimś tam(nie wiem kto to był, był za duży tłum:p), to ciotka zatrzymała mnie i zaciągnęła na sale, było mnóstwo miejsc, pustych miejsc.
usiadłyśmy sobie, ja rozglądałam się po teatrze non-stop, był piękny.
nagle usłyszałyśmy kroki, dwóch mężczyzn usiadło daleko za nami i głośno rozmawiało, obróciłam się do tyłu i w pierwszej chwili nie poznałam żadnego z nich, gdy obróciłam się za drugim razem to zobaczyłam, że za mną siedzi Adam Brody, na początku go tylko kojarzyłam, ale po czasie oczywiście przypomniałam sobie imię i nazwisko, drugiego mężczyzny nie kojarzyłam, ale był najprawdopodobniej jakiś scenarzysta. a wracając do tematu, to gdy go poznałam z daleka, to automatycznie powiedziałam "O boże!" po chwili poprawiając się na "O my God!" bo wiedziałam że gdy tak powiem to być może się popatrzy, lecz to poszło na marne, nie zerknął nawet, ale zebrałam się z ciotką na odwage i usiadłyśmy troche bliżej, obróciłam się do niego i puściłam mu smajla akurat gdy popatrzył, uśmiechnął się lekko i powiedział "Hi, do I know you?" na co ja stanowczo odpowiedziałam "No, but.." nie zdążyłam skończyć gdy on wyciągnął do mnie rękę i powiedział "Adam, yeah we can go for lunch" na co ja "Great, so when?" a on do mnie "I don't have much time, but sometime" na co ja zaczęłam się śmiać, a on kontynuował rozmowę z tym typkiem. miłe przeżycie :) i na pewno nie zapomniane :) ale nigdy niestety nie poszłam z nim na lunch :P a szkoda dziewczyny :P
Miło pozdrawiam! I życzę takiego dziwacznego ale jakże miłego przeżycia jak moje :)

dominika0606

A wtedy przeleciał smok i się obudziłaś... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones