Adam BrodyI

Adam Jared Brody

7,0
7 595 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adam Brody

oglądałam przed chwilą "zabójcze ciało", i proszę abyście mi udzielili informacji, który to ten Nikolai? tak sie zastanawiam właśnie...

yamusia

Adam gra wokalistę zespołu Low Shoulder ;]

ChuckBass

;o w życiu bym nie powiedziała, że to on! :)

yamusia

No, to on :D Ja też nie mogłam na początku uwierzyć, dopiero jak zrobiłam zbliżenie :D
przy okazji, przystojniak z niego :D

yamusia

Zupełnie inaczej wyglądał ale ja go od razu poznałam i stwierdziłam że jest zajebisty.......bo oglądając the o.c jakoś nie mogłam tak go ocenić:D

kassssssska

Generalnie rzecz biorąc moim zdaniem Adam jest świetny, cud miód i w ogóle, ale mniejsza. :D Strasznie podobał mi się jako Nikolai- angażują go zazwyczaj w role słodkich, ale odrobinę niedociumanych, a tutaj postać zła, jakoś z tą podłością mu do twarzy, podobał mi się. Tak więc Adam-Nikolai i stworzona przez niego kreacja- najmocniejszy punkt całego JB. Jak dla mnie przynajmniej.

adasiowaaa

Zgadzam się w pełni. Jego wredota w tym filmie, mnie najbardziej podjarała.
Idealnie pasował do tej roli.

Anka_53

Również się zgadzam tam był taki wredny ;) A i tak lubię tą postać i adama też oczywiście :D

natalia201

Adam w tej roli był okrutnie seksowny :)

użytkownik usunięty
WrongGirl

ciacho ;P. Z checia bym go schrupala ;D.

użytkownik usunięty
WrongGirl

cholernie. :D ech. Bardzo dobrze gra,cenie go.

Ja tez ! Mega boski ;d . Niewiem jak ktos moze nie wiedziec , kto to byl Nikolai ;D

yamusia

Fajnie tam zagral nawet bardzo pasowala do niego ta rola ALE za maly byl motyw z tą kapelą ;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones